Blog

Krásný den, moc Vás zdravím na stránkách Pro ten okamžik, po delší době aktualizuji co se děje, co je nového a jaký bude rok 2021?

Možná jste na mých sociálních sítích (Instagramu @protenokamzik nebo Fb stránkách Pro ten okamžik nebo Aneta Ezechýl) postřehli naše oznámení, a to, že k nám přibude, teď už každou chvíli nový člen rodiny a budeme tři! Nemůžeme se dočkat! S tím, ale přichází otázka….jak a jestli budu dál pracovat…co svatby? Kytice? Atd..?

Chvilková pauza bude, přece jenom bude to pro nás úplně nové. Pokud mi napíšete na email nebo mi zavoláte, napíšete na sociálních sítích moc ráda Vám odpovím, co a jak je možné či nemožné. Musím se ale přiznat, že mi tvořit pro Vás bude chybět a nesmírně si Vážím Vašeho zájmu o mou práci! Děkuji z celého srdce, už teď když Vás musím odmítnout mi to trhá srdce, ale je to součástí tohoto období! Které je krásné a jsem za něj moc vděčná! Díky kovidu je stále svatební sezóna, sezóna oslav i v tomto roce nejistá, dává mi větší klid být těhotná a připravovat se na roli mámy.

Myslím na všechny páry, které plánují svatbu, aby to vše dopadlo co nejvíce, tak jak si přejí a i přes to všechno si svůj den užili! Jsem tu pro Vás a společně to zvládneme naplánovat a připravit. Můj plán je od června mít sem tam nějakou svatbu a moc se na to těším.

Takže milé nevěsty emaily ohledně Vaší svatby mi posílejte, i když mám raději osobní schůzku v této době je online komunikace prioritou, cokoliv můžeme probrat aspoň takto online a věřím, že až to půjde (doufám, že od června už se budeme moct potkat i osobně) vše doladíme! Před kovidem jsem chtěla mít vše odsouhlaseno a potvrzeno měsíc před svatbou, v tuto chvíli je ale normální, a i já si to tak nastavila (i tím, že svateb neberu tolik…), že si vše potvrdíme cca 10 dní před svatbou (ty hlavní věci) a detaily klidně i 3 dny před svatbou. Co myslíte? Je to pro Vás OK? Jak vnímáte tento rok 2021 co se týče svateb a větších oslav? Věříte, že od léta to zase rozvolní a svatby a oslavy budou ve více lidech? Mě by přišlo úplně v pohodě, kdyby už i teď šlo mít více lidí, prostě se domluví na otestování a je to ne? No je to náročné období….

 

Držím nám palce ať to vše zvládáme! Opatrujte se! Vaše Aneta „Pro ten okamžik“

O inspiraci Vás neochudím to budu sdílet všude na soc. sítích, takže za sledování na Instagramu, Facebooku a tady budu moc ráda!