Všechny Vás moc zdravím v této nečekané době, kdy zůstáváme doma izolovaní od všeho co jsme do této doby dělali bez omezení, tak jak jsme chtěli, to teď bohužel nejde a musíme to vydržet.

Chci Vám říct, že už to vstřebávám nějaký ten týden, jak se na to celé dívat, jak to uchopit a hledám, jak to udělat, aby „Pro ten okamžik“ neztrácel a byl stále mezi Vámi, abych Vám dělala radost květinami, těmi svatebními, narozeninovými, věncemi na dveřích a dalšími dekoracemi a s tím i spojené líčení, péče o pleť s ženami, které to potřebují, chtějí tu péči a chtějí se naučit líčit.

V tomto období mi také začíná svatební sezóna, jaro je za dveřmi a s ním měly přijít jarní prodejní akce a výstavy, Workshopy, tvoření co jsem pro Vás plánovala, to vše je teď pasé posouvá se to na neurčito a nikdo z nás neví jak dlouho to bude trvat než se dostaneme zase do normálu. Proto mě napadaly nápady, jak bych Vám moha poslat material k tvoření věnců domů a společně online si je vytvořili, dovážet Vám květiny až k Vašim dveřím, tak aby jste nikam nemuseli, nebo Vám osázet zahrady, když máme to jaro. Dovést Vám kosmetiku Marykay ke dveřím, kterou by jste chtěla vyzkoušet a nebo si ji zakoupila a udělali si videohovor, kde bych Vás naučila, jak s tím pracovat, jak o sebe správně pečovat, nebo se líčit krok za krokem a udělat to zábavnou formou klidně pro celou rodinu.

 

Jenže teď příjde to ALE…..a důvod proč jsem se rozhodla tohle nedělat ikdyž je to můj způsob obživy. Perou se ve mě emoce, kdy by to bylo skvělé tvořit společně online, ale na druhou stranu bych porušovala všechny nařízení a vlastně to opatření by bylo úplně k ničemu. Pokud bych totiž jela nakoupit květiny, musím do skaldu mezi lidi, pokud bych šla na poštu poslat Vám materiál, šla bych mezi lidi, pokud bych Vám měla dovést květiny a aranžmá z květin jdu mezi lidi a do prostředí, kde se lidé pohybují, a tak stejně i s kosmetikou. Nechci se zbytečně vystavovat prostředí, kde se ze mě může stát nemocný a nebo hůř nemít žádné příznaky a být „jen“ přenašeč této nemoci a navštěvovat Vás klidně dál. Každý máme ve svém okolí starší lidi o které nechceme přijít, a proto ikdyž přicházím o nemalé peníze tohle dělat v tuto chvíli nechci, věřte, že je to pro mě šíleně težké, ale teď se rozhoduju každou chvíli koho navštívím i s rodiny i když mu mám jen něco předat nebo jít do obchodu…tam už jsem nebyla týden.

 

„Pro ten okamžik“ tedy já… tu pro Vás bude pořád můžete mi psát dotazy, můžeme dál plánovat další svatby třeba jen udělat návrh květin a dekorací, ale termíny co a jak se uskuteční je teď velmi vrtkavé mít. Inspirace, články, fotky budu také sdílet s Vámi dál tady na blogu na instagramu i facebooku  .Tímto Vás prosím zůstaňte semnou sledujte mě, já se vrátím a pak to roztočíme! Všechny svatby, workshopy, tvoření, krásnění s Marykay a akce uskutečníme ve velkém stylu to mi věřte.

 

Vaše Aneta „Pro ten okamžik“