Mám velikou radost, že Vám můžu představit nádherný projekt spojený s tím nejkrásnějším okamžikem v životě a tím je svatba.

Simply yes je tu pro Vás! Pro ten okamžik, aby bylo vše kompletní, nezapomenutelné, dokonalé.

Když mě Míša (Michaela Nedomová) oslovila a následně jsme se potkaly, věděla jsem, že tohle bude krásné souznění. Vrhly jsme se do plánování a netrvalo dlouho a projekt Simply yes je na světě! Míša je úžasná osůbka, její píle, vytrvalost a preciznost je nevídaná. Myslím, že tohle máme velmi společné a jsem nesmírně vděčná, že můžu být součastí a dělat Vaše okamžiky ještě krásnější a se vším všudy, aby Vaše svatba byla dokonalá od začátku až do konce. Věřím, že společně vytvoříme ty nejkrásnější okamžiky!

Miška zařídí vše, co Vám na očích uvidí a krásně to zorganizuje a mým úkolem bude vytvořit květinové aranžmá tak, aby podtrhlo Vás a předčilo Vaše představy.

Věřte, že je za tím spousta a spousta práce a odhodlávání se. Uděláte nám velkou radost, když nás budete sdílet a dáte vědět ostatním, že tu jsme. Tím mám na mysli hlavně socialní sítě! Ty totiž hýbou celým světem…Další zkušenosti a nové výzvy je to co nás dělá těmi nejlepšími.

Děkuji Mišce a všem co jsou součástí i těm co věří a podporují náše sny! Děkujeme a těšíme se, co krásného společně pro Vás vytvoříme.

Mějte ty nejkrásnější okamžiky!

Aneta Perutková “Pro ten okamžik”

Michaela Nedomová “Simply yes” http://www.simplyyes.cz/

Instagram:

Foto:https://www.instagram.com/katerinahruba.photography/?hl=cs

Modelka: https://www.instagram.com/_veronika_cerna/

Prostory: https://www.instagram.com/hotelgardenuholubu/

Floristka: https://www.instagram.com/anetaperutkova/?hl=cs

MUA: https://www.instagram.com/petragrezlovamakeup/

Účes: https://www.instagram.com/veronika_marekova/ , https://www.instagram.com/salontragedy/

Svatební šaty: https://www.instagram.com/angels_svatebni_studio/