Květinových trendů je hned několik. Obliba svateb v přírodním, romantickém duchu a v boho stylu vládne!

Jednoduchost jednoduše vítězí nad „přeplácaností“.

Boho, romantický a přírodní styl spojuje elegance, čistota, volnost, vzdušnost a v květinové výzdobě se to vše krásně propojí. Osobně jsem příznivcem tohoto trendu. Nevěsty se nebojí experimentov, jsou otevřené všem možnostem,nápadům, kombinacím.a to mě na tom baví! S přírodními materiály se dá vykouzlit mnoho zajímavých vazeb a svatební dekorace. Trendem jsou hlavně venkovní svatby (louka, zahrady, kopce, hory…) kde se staly oblíbené slavobrány, svatby na statcích, ve stodolách, zahradní svatby s párty stany. Možností je spousta, ale nejdůležitějsí je vybrat si styl svatby srdcem, to s čím souzníte, protože jsou to okamžiky, které Vám zůstanou do konce života.

Kdo tedy vládne ve svatební floristice? Ze zeleně je to jednoznačně eucalyptus a z květů nesmrtelná pivoňka, růže, frésie, nevěstin závoj (gypsophila). O romantiku a luxus se postarají hortenzie, hyacinty a orchideje.

S barvami je to snadné vedou ty barvy které jsou nejčastější v přírodě. Barvy jako bílá, lomená bílá (bílá s nádechem do žluta), slonová kost, krémová, stříbrná, zelená, meruňková, pudrová, světle růžová, syté pastelové barvy. Nebojte se, ale i nevšedních kombinací.

DSC_0122