Blog

Krásnou neděli.

Svatební sezóna začala, schůzky s nevěstami, objíždění svatebních míst, nacenění na míru, každý detail je důležitý. Začíná to u svatební kytice a končí u květin na dort a mezi tím je vše co Vás z květin napadne. Svatba a svatební květinová výzdoba k sobě neodmyslitelně patří, samozřejmě každý jsme jiný a každý klademe důležitost na jiné věci, které chceme na svatbě mít.

Co Vás jako nevěstu čeká při zařizování květin? Jako první je výběr floristky, svatební agentury nebo květinářství, které oslovíte na termín Vaší stavby. Pokud oslovíte mě s tím, že se Vám má práce líbí, mám velikou radost a vždy se těším až Vás poznám osobně. Svatby jsou mou specialitou a tak ráda vymýšlím svatební květinové aranžmá v různých barevných odstínech a kreacích.

První schůzka, ta je taková oťukávací, kdy já i vy zjišťujeme jak si sedneme po té lidské a i té pracovní stránce. Je to velmi důležité, protože se to dovíjí v celé následné komunikaci a plánováním. Určitě se Vám lépe komunikuje s někým, kdo Vám jakoby čte myšlenky a ví přesně co chcete nebo Vám doplní Vaší myšlenku k dokonalosti.

Až probereme spolu první Vaši představu, jakou je barva svatby, styl svatby, svatební kytice, svatební výzdoba a zhruba jak by to celé mělo vypadat…tak podle toho sestavím náhled předběžného nacenění, kde doplním ty položky, které jsem společně probrali, a taky doplním ty navíc, které by se Vám mohly líbit, ale na první schůzce jsme na ně nenarazili. (Jsem proto ráda, když se stihneme před svatbou potkat více než jednou a i komunikace, emaily na telefonu k tomu patří, protože můžeme naplánovat vše podle Vašich představ a možná i lépe a nedojde k nechtěnému nedorozumění…)

Je to někdy dlouhý proces, ale stojí to za to. Protože potom, když mi posíláte fotky a vše k sobě ladí, vy vypadáte neskutečně úžasně….no je to radost.

Děkuji Vám za Vaši důvěru, a už teď se těším na všechny nevěsty, které potkám a vytvoříme spolu něco krásného.

Mějte krásné dny, Vaše Aneta.

Květiny“Pro ten okamžik“