Zdravím Vás a vítám, jsem velmi ráda, že díky webovým stránkám jsem Vám blíž a mohu prezentovat svou práci a tady na blogu popsat vše, co má práce obnáší, zahrnuje a s čím vším se na mne můžete obrátit. Snad se Vám tato forma líbí a třeba Vás i inspiruje.

Vystudovala jsem obor zahradnictví s obory floristika, sadovnictví a krajinářství, péče o rostliny a jejich údržba a další obory, které k zahradnictví patří, ale tyto tři mě oslovily ze všeho nejvíce.

A protože jsem žena, která nejenže váže květiny a pečuje o ně, ale také velmi ráda se zajímám o krásu ženy zevnitř i navenek, začala jsem se věnovat poradenství v péči o pleť. Je totiž dokázáno, že žena si začne plnit své sny pokud se cítí být sebejistá a krásná, pak dokáže cokoliv. Myslím si, že je to velmi pravdivé heslo, mě teda motivuje.

S čím se na mne můžete obrátit…svatební floristika je pro mě luxusní záležitost a její plánování dostává úplně jiný rozměr a preciznost a to miluju. Když se na mě obrátíte skrz kytici nebo květinový box, je možné i doručení na adresu obdarované po Vsetíně a po domluvě i do okolí, to už záleží na Vás jestli si ji vyzvednete osobně nebo necháte doručit.

Dekorace do Vašeho domu z živých květin, umělých nebo z přírodních materiálů. Navrhnu a zkonzultuji, to co by Vám každodenně dělalo radost a zpříjemnilo každý okamžik. Dekorace vhodné před Váš dům, pro roční období(Vánoce, velikonoce, jaro, podzim…). Přesazení a údržba pokojových rostlin nebo jejich obměna a správné umístění, i s tím Vám velice ráda pomůžu.

Výzdoba Vaší výlohy, provozovny nebo firmy? Podle mého je velmi zásadní, jak se zákazník cití v prostředí, kde něco kupuje, přišel za nějakou službou. Květiny mají na člověka velmi blahodárný vliv a rád se vrátí nejen za vinikajícím přístupem člověka, ale i díky příjemnému prostředí…aspoň já to tak mám určitě! A co vy?

Trápí Vás Vaše zahrada? Nemáte na ni tolik času? I proto jsem tu pro Vás, údržba, realizace, přestavba Vaší zahrady bude na mě a vy si jen budete užívat pohled na ni! Nebojte myslím i na ty z Vás, kdo zahradničení máte jako koníček, ale nevíte si rady co kam dát a jak se o to poté starat, aby rostliny v zahradě krásně rostly. I tohle společně zvládneme.

Tento článek je trochu delší, a proto děkuji za Váš čas, který utíká tak rychle.

Přeji krásné dny,

s pozdravem.

Aneta “Pro ten okamžik”