Valentýn tu máme sice až za měsíc, ale já už na něj myslím teď a chci Vám tento svátek přiblížit. Co znamená pro mně jako pro ženu, floristku i kosmetickou poradkyni?

Tak jak oslavujeme narozeniny, Vánoce, svatby je i tento svátek o obdarování a prožití společného okamžiku. Valentýn někým považován za úplně normální den a pro některé je to den, kdy můžou za záštitou Svatého Valentýna projevit svou náklonost tomu druhému více než kdykoliv dříve.

Podle mého nemusí být Svatý Valentýn svátek pouze pro dva zamilované. Je to den, kdy můžeme ukázat každému milovanému člověku co pro nás znamená. Jakékoliv gesto, udělat něco jinak než v ostatní dny, napříklat poslat této osobě básničku, pozitivní myšlenku pro lepší den, dárek, kosmetikou a samožřejmě květiny! Myslím si, že každá žena by měla dostávat květiny a na Sv. Valentýna to má jakési kouzlo navíc.

Vznik Svatého Valentýna má dvě legendy, ta jedna říká, že jeden římský kněz Sv. Valentin oddával snoubence i přes císařův zákaz a byl za to odsouzen k smrti 14.února, a proto se svátek slaví v tento den a Sv. Valentin stal se paronem všech zamilovaných.

Ať už slavíte svátek zamilovaných nebo ne, chci Vám říct, že každý den je důvod koupit nebo utrhnout ženě květinu! Za ten okamžik a úsměv na tváři to stojí.

42205973_2116521255106157_8645138317756596224_n